Gizlilik ve Kişisel Bilgilerin Korunması Politikamız

Bu başlık altında paylaştığımız metin gizlilik politikamızın şartları ile kişisel verilerin kullanım ve işleme süreçlerine ait yasal aydınlatma metnidir. Ogretmendenders.com web sitesini ziyaret edenler ile ders almak ya da ders vermek üzere üye kaydı oluşturanlar gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılırlar.


  • 1. Ogretmendenders.com ders vermek ya da ders almak amacıyla üye kaydı oluşturanlardan kimi kişisel bilgileri talep eder. Talep edilen kişisel bilgilerin güvenliği Ogretmendenders.com tarafından titizlikle sağlanır. Kullanıcılardan elde edilen kişisel veriler site kullanım koşulları, gizlilik politikası şartları ile yasal yükümlükler haricinde izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  • 2. Ogretmendenders.com bir özel ders platformu olup, üye kaydı oluşturanlardan elde edilen bilgiler bu kapsamda talep edilmekte ve saklanmaktadır. Üye kaydı oluşturanların bu kapsam dışındaki kişisel verilerini aralarında paylaşıp paylaşmaması kendi tercihleri olup, Ogretmendenders.com sitesinin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  • 3. Ders almak ya da ders vermek üzere üye kaydı oluşturanlar hangi kişisel verilerinin üçüncü kişilerle paylaşılacağını belirleyebilir. Bu kapsamda üçüncü kişilerce görülmesine imkân verilen bilgilerin aleniyet kazanması sebebiyle sorumluluk kişisel veriye aleniyet kazandıran ilgili üyemize aittir. Kullanıcılar üçüncü kişilerle paylaşılan bu verilerin sonradan güncellenmesini talep edebilir.
  • 4. Ogretmendenders.com yasal yükümlülükler ile adli makamlarca yürütülen süreçler sebebiyle talep edilen bilgiler için verilerin paylaşılması haklarını saklı tutar. Kullanıcılar üye olmakla bu hususu kabul etmiş olurlar.
  • 5. Ogretmendenders.com, üye kaydı oluşturanlar arasındaki ödeme ilişkilerinden aridir. Bu web sitesi üzerinden ödeme alınması ya da transfer edilmesi vb. işlemler gerçekleştirilmez. Hizmet bedelinin belirlenmesi ve tahsili süreçleri üye kaydı oluşturanların serbest iradesine dayalı olarak taraflar arasında kararlaştırılır.
  • 6. Gizlilik politikamızda değişiklik yapılması durumunda ilgili değişiklikler üye kaydı oluşturanlara bildirilecektir.
  • 7. Gizlilik politikamız ile kişisel verilere ilişkin her türlü soru, talep, öneri işlemleri için Whatsapp ya da info@ogretmendenders.com adresi kanalıyla iletişime geçebilirsiniz.