Site Kullanım Kuralları

Aşağıda belirtilen kurallar ogretmendenders.com sitesin erişen, kullanan, üyelik kaydı oluşturanlar tarafından kabul edilmiş sayılır. Yayınlanan kuralları kabul etmeyen kullanıcıların üye kaydı talepleri değerlendirilmeyecektir.

Üyelik Kuralları

1.         Ogretmendenders.com üyelik hesabı kişiseldir. Kullanımı ve tasarruf hakkı başkalarına devredilemez. Üyelik hesabının kullanımından doğan tüm sorumluluk hesap oluşturulurken belirtilen kişisel bilgilerin ait olduğu kişiye aittir. 

2.         Üyelik hesabına erişim için belirlenecek şifre kullanıcılar tarafından seçilmekte olup, Ogretmendenders.com sitesinin bu süreçte dâhili yoktur. Ogretmendenders.com belirlenen şifrenin büyük- küçük harf, rakam ve farklı karakterlerden oluşturulması ile belirli periyotlarla değiştirilmesini tavsiye eder.

3.         Üye kaydı esansında paylaşılan bilgilerin doğru olduğu kabul edilmektedir. Gerçeğe aykırı kayıt oluşturulması durumunda sorumluluk ilgili üyeye aittir.

4.         Üye kaydı oluşturanların Ogretmendenders.com platformu üzerinden ders almak ya da ders vermek kapsamını aşan kişisel bilgilerini paylaşmamaları gerekir. Sitenin kullanım amacını aşan kişisel bilgilerin paylaşılması durumunda sorumluluk ilgili taraflara aittir.

5.         Üyelik esnasında paylaşılan e-mail adresinin aktif olduğu ve ilgili kişiye ait olduğu kabul edilir. Site tarafından yapılacak bilgilendirme ve uyarılar bu adres vasıtasıyla yapılacak olup, değişiklik durumunda güncel adresi bildirme yükümlülüğü kullanıcıya aittir.

6.         Ogretmendenders.com üyeliği iptal edilenlerin tekraren yaptığı başvuruların kabulü site yönetiminin takdirinde olacaktır. Site yönetiminin tekrar kayıt talebinde bulunanlardan ilave bilgilerin istenmesine yönelik hakları saklıdır.

7.         Üye kaydı oluşturanlar gerek yorum yaparken gerek aralarındaki mesajlarda hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler kullanamazlar. Ogretmendenders.com bu tür ifadelerin kullanıldığını tespit etmesi durumunda derhal üyeliği askıya alma ve inceleme sonucunda iptal etme hakkına sahiptir.